EATON MBB150BTSCR Retrofit Meter Breaker, 150A, Aluminum Bus, Overhead/Underground, Surface Mounting | BH4VXV
EATON MBB150BTSCR Retrofit Meter Breaker, 150A, Aluminum Bus, Overhead/Underground, Surface Mounting
Item: BH4VXVModel: MBB150BTSCR
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Item Meter Breaker
Box Size E
Bus Material Aluminum
Feed Type Top/Bottom
Ground #6 AWG to 250 kcmil
Height 19 3/4"
Interrupt Rating 22 kAIC
Length 5.38"