EATON MB816P200BTSD Resi Meter Breaker, Feed Through Lugs, All-In-Ones, 200A, C, Aluminum, Nema 3R | BH4VYF
EATON MB816P200BTSD Meter Breaker, Type BR 16-Circuit, 8-Space, 3-Wire All-In-One
Item: BH4VYFModel: MB816P200BTSD
Feed Type Top/Bottom
Ground #6 AWG to 350 kcmil
Height 32.38"
Interrupt Rating 10 kAIC
Length 5.38"