EATON MB816P200BTS Resi Meter Breaker, Feed Through Lugs, All-In-Ones, 200 A, C, Aluminum, Nema 3R | BH4VYC
EATON MB816P200BTS Entrance Meter Breaker With Mbdf2M Mechanical Interlock Dead Front Cover, 200A, 1 Phase
Item: BH4VYCModel: MB816P200BTS
Feed Type Top/Bottom
Ground #6 AWG to 350 kcmil
Height 32.38"
Interrupt Rating 10 kAIC
Length 5.38"