EATON MB48P200BTS Resi Meter Breaker, All-In-Ones, 200A, Aluminum, Nema 3R, Bottom And Top | BH4VXW
EATON MB48P200BTS Meter Breaker, 1-Phase, 120/240 VAC, 200A, 10 kA Interrupt
Item: BH4VXWModel: MB48P200BTS
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Feed Type Top/Bottom
Ground #6 AWG to 350 kcmil
Height 6.3"