EATON MB48B150BTSG Resi Meter Breaker, Georgia Power, All-In-Ones, 150 A, Aluminum, Nema 3R, Bottom And Top | BH4VXY
EATON MB48B150BTSG Meter Breaker, Type BR 8-Circuit 4-Space, 150 A
Item: BH4VXYModel: MB48B150BTSG
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Meter Breaker
Bus Material Aluminum
Feed Type Top/Bottom
Ground #6 AWG to 350 kcmil
Height 25 1/2"
Interrupt Rating 22 kAIC
Length 7"