EATON KDB3400FT33B20W Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Electronic Ls Trip, 3-Pole, 400A, 600 Vac, 250 Vdc
Item: BH4JCXModel: KDB3400FT33B20W
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Height 5 1/2"
Length 4.1"