EATON KDB3125FT36W C Electronic Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kdb, Digitrip 310 Rms | BH4HZA
EATON KDB3125FT36W Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kdb Type, 3-Pole, 125A, 600 Vac, 250 Vdc, 50/60 Hz