EATON KDB3250FT32B20W Molded Case Circuit Breaker, Kdb Type, Electronic Lsi Trip, 3-Pole, 250A, 600 Vac, 250 Vdc
Item: BH4JABModel: KDB3250FT32B20W
In Stock
Get it by Friday, May 22
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 5 1/2"
Length 4.1"