EATON JGC410035Z1 Molded Case Circuit Breaker, 240/415/480/600 VAC, 100 A, 35/100/200 kA Interrupt | BH4ENV
EATON JGC410035Z1 Molded Case Circuit Breaker, 240/415/480/600 VAC, 100 A, 35/100/200 kA Interrupt
Item: BH4ENVModel: JGC410035Z1
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Circuit Breaker
Height 6 1/4"
Length 9.15"
Product Datasheet eaton-jgx616033z1.pdf
Type Series G
Width 6"