EATON JG3250S42 Molded Case Circuit Breaker, 600 VAC, 250 A, 14 kA Interrupt, 3 Poles | BH4EKB
EATON JG3250S42 Engine Generator Molded Case Circuit Breaker, 600 VAC, 250A, 14 kA Interrupt, 3P