EATON JG3225S45 Molded Case Circuit Breaker, 600 VAC, 225 A, 14 kA Interrupt, 3 Poles | BH4EJZ
EATON JG3225S45 Molded Case Circuit Breaker, 600VAC, 225 14 kA Interrupt, 3P, Thermal Magnetic Trip