EATON JG3200S42 Molded Case Circuit Breaker, 600 VAC, 200 A, 14 kA Interrupt, 3 Poles | BH4EJG
EATON JG3200S42 Engine Generator Molded Case Circuit Breaker, 600 VAC, 200A, 14 kA Interrupt, 3P