EATON HKW3350V C Complete Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Hkw, Complete Breaker | BH3DLW
EATON HKW3350V Molded Case Circuit Breaker, Hkw Type, 3-Pole, 350A, 600 Vac, 250 Vdc, Line And Load
Item: BH3DLWModel: HKW3350V
In Stock
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 5 1/2"
Length 4.1"