EATON HKW3250V C Complete Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Hkw, Complete Breaker | BH3DLU
EATON HKW3250V Molded Case Circuit Breaker, Hkw Type, 3-Pole, 250A, 600 Vac, 250 Vdc, Line And Load
Item: BH3DLUModel: HKW3250V
In Stock
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 5 1/2"
Length 4.1"