EATON HKW3200V C Complete Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Hkw, Complete Breaker | BH3DLF
EATON HKW3200V Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Hkw Type, 3-Pole, 200A, 600 Vac, 250 Vdc
Item: BH3DLFModel: HKW3200V
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 5 1/2"
Length 4.1"