EATON HJD3250K C, J-Frame Molded Case Circuit Breaker, High Magnetic Molded Case Switch, 250A | AG8PMJ
EATON HJD3250K Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, 250A, 3-Pole, Hjd Breaker
Item: AG8PMJModel: HJD3250K
In Stock : 5 Units
Get it by Wednesday, May 20
5.00% off
Add To Cart
Product Specifications:
Item Circuit Breaker Switch
Height 4.13"
Length 4.06"
Voltage Type AC
Width 4.13"