EATON HJD2250KW C Molded Case Switch C, J-Frame Molded Case Circuit Breaker | BH3CPF
EATON HJD2250KW Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, 250 A, 2-Pole, Without Terminals,, Hjd Breaker
Item: BH3CPFModel: HJD2250KW
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Product Specifications:
Item Circuit Breaker Switch
Height 4.13"
Length 4.06"
Width 4.13"