EATON JDB3250KX C Molded Case Switch, J-Frame, Jdb, Molded Case Switch, Fixed Thermal | BH4EDJ
EATON JDB3250KX Molded Case Switch, J-Frame, Jdb Type, 3-Pole, 250A, 600 Vac, 250 Vdc, Aluminum
Item: BH4EDJModel: JDB3250KX
In Stock
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
Item Circuit Breaker Switch
Height 4.13"
Length 4.06"
Width 4.13"