EATON JDB3250KXD02 C Molded Case Switch, J-Frame, Jdb, Molded Case Switch, Fixed Thermal | BH4EDQ
EATON JDB3250KXD02 Molded Case Switch, J-Frame, Jdb Type, 3-Pole, 250A, 600 Vac, 250 Vdc, 50/60 Hz
Item: BH4EDQModel: JDB3250KXD02
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Product Specifications:
Item Circuit Breaker Switch
Height 4.13"
Length 4.06"
Width 4.13"