EATON FWF3100VL C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fwf, Complete Breaker | BH9TAW
EATON FWF3100VL Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Type Fwf, 3-Pole, 100A, 690 Vac, 40 Kaic At 415 Vac
Item: BH9TAWModel: FWF3100VL
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 6"
Length 7 1/2"
Width 5"