EATON FWF3200VL C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fwf, Complete Breaker | BH9TCF
EATON FWF3200VL Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Type Fwf, 3-Pole, 200A, 690 Vac, 40 Kaic At 415 Vac
Item: BH9TCFModel: FWF3200VL
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"