EATON FWF3160VL C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fwf, Complete Breaker | BH9TBL
EATON FWF3160VL Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Type Fwf, 3-Pole, 160A, 690 Vac, 40 Kaic At 415 Vac
Item: BH9TBLModel: FWF3160VL
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Circuit Breaker
Height 5"
Length 7 1/2"
Width 5"