EATON FWCF42250L C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fwcf, Complete Breaker | BH9RXA
EATON FWCF42250L Molded Case Circuit Breaker, Type Fwcf, 4-Pole, 225A, 690 Vac, 100 Kaic At 415 Vac
Item: BH9RXAModel: FWCF42250L
In Stock
Get it by Monday, May 25
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 5 1/2"
Length 3.38"