EATON FWCF3100L C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fwcf, Complete Breaker | BH9RWB
EATON FWCF3100L Molded Case Circuit Breaker, Type Fwcf, 3-Pole, 100A, 690 Vac, 100 Kaic At 415 Vac
Item: BH9RWBModel: FWCF3100L
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 6"
Length 3.38"
Width 4.13"