EATON FWCF3125L C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fwcf, Complete Breaker | BH9RWM
EATON FWCF3125L Molded Case Circuit Breaker, Type Fwcf, 3-Pole, 125A, 690 Vac, 100 Kaic At 415 Vac
Item: BH9RWMModel: FWCF3125L
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"