EATON FWCF3160L C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fwcf, Complete Breaker | BH9RWR
EATON FWCF3160L Molded Case Circuit Breaker, Type Fwcf, 3-Pole, 160A, 690 Vac, 100 Kaic At 415 Vac
Item: BH9RWRModel: FWCF3160L
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"