EATON ED3175J01 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Ed, Complete Breaker | BJ4AJC
EATON ED3175J01 Molded Case Circuit Breaker, 3-Pole, 175A, 240 Vac, 125 Vdc, 65 Kaic At 240 Vac, 50/60 Hz
Item: BJ4AJCModel: ED3175J01
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"