EATON ED3100LV C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Ed, Complete Breaker | BJ4AEF
EATON ED3100LV Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fixed Magnetic Trip, 3-Pole, 100A, 240 Vac, 125 Vdc
Item: BJ4AEFModel: ED3100LV
Item Circuit Breaker
Height 6"
Length 3.38"
Width 4.13"