EATON E2FM050KMA02S22 E2 Mining Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, E2Fm | BJ2RZR
EATON E2FM050KMA02S22 Molded Case Circuit Breaker, Type E2Fm, 150-500A, 50A, 1000Y/577 Vac, 250 Vdc, 3-Pole
Item: BJ2RZRModel: E2FM050KMA02S22
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Circuit Breaker
Amperage Rating 50A
Auxiliary Switch 1A-1B Rear With Left Pigtail
Circuit Breaker Frame Type Complete Breaker
Circuit Breaker Type E2FM
Class Mining
Frame F
Height 6"