EATON CMBE24L200BTS Meter Breaker Euserc, Type Ch, Main Lug, 200A, 120/240V, Ring, 2 Spaces, 4 Circuits | BH9YVL
EATON CMBE24L200BTS Entrance Meter Main Breaker, 120/240 VAC, 200A, 1 Phase, Nema 3R Enclosure
Item: BH9YVLModel: CMBE24L200BTS
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Meter Breaker
Box Size A
Bus Material Aluminum
Feed Type Top/Bottom
Ground #6 AWG to 250 kcmil
Height 28.38"
Interrupt Rating 10 kAIC
Length 5.38"