EATON CMBE3242B225BS Meter Breaker Euserc Type Ch, Csr2225N Main Breaker, Distribution Section, 225A, 120/240V | BH9YVU
EATON CMBE3242B225BS Circuit 1-Socket 32-Space 3-Wire All-In-One Horn Bypass Entrance Meter Breaker, 225A
Item: BH9YVUModel: CMBE3242B225BS
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Meter Breaker
Box Size B
Bus Material Aluminum
Feed Type Bottom
Ground #6 AWG to 250 kcmil
Height 46 22/25"
Interrupt Rating 10 kAIC
Length 5.38"