EATON CMBE24B200TSR Retrofit Meter Breaker, 200A, Aluminum Bus, Overhead, Surface Mounting, Four-Jaws | BH9YVG
EATON CMBE24B200TSR Meter Breaker, 4-Circuit, 2-Space, 120/240 VAC, 200A, 1 Phase, Nema 3R Enclosure
Item: BH9YVGModel: CMBE24B200TSR
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Meter Breaker
Bus Material Aluminum
Feed Type Overhead
Height 34"
Interrupt Rating 10 kAIC
Length 5.38"