EATON CMB4242B200BTS Residential Meter Breaker Type Ch Non-Euserc, All-In-Ones, 200A | BH9YUV
EATON CMB4242B200BTS Meter Breaker, Type CH, 120/240 VAC, 200A, 1 Phase
Item: BH9YUVModel: CMB4242B200BTS
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Meter Breaker
Amps 200A
Bus Material Copper
Height 34.38"
Interrupt Rating 10 kAIC
Length 4.93"
Number Of Spaces 24
Phase 1
Type All In Ones
Width 22.13"