EATON B27CNE45T040 Definite Purpose Starter, 575 V, 45 A, Coil: 24 V, 50/60 Hz, 24-40 Fla | BJ7LNZ
EATON B27CNE45T040 Definite Purpose Starter, 575 V, 1-Phase, Non-Reversing, 45A, 2P
Item: BJ7LNZModel: B27CNE45T040
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Starter
Amps Rating 45A
Coil Voltage 24V AC
Frequency 50/60 Hz
Height 6"
Length 3.9"