EATON A27SNE45A040 Definite Purpose Starter, 45 A, Coil: 110-120 V, 50/60 Hz, 24-40 Fla | BJ7DYZ
EATON A27SNE45A040 Definite Purpose Starter, 45A, 110-120 V, 50/60 Hz, 3-Phase, Non-Reversing
Item: BJ7DYZModel: A27SNE45A040
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Starter
Amps Rating 45A
Coil Voltage 110-120V AC
Frequency 50/60 Hz
Height 6"
Length 3.9"