SMC VALVES CBM2G32-60-RL Round Body Cylinder, 32 mm Size
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Round Body Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- VIEGA PROPRESS 79800 Tailpiece P x Female Union 1/2 Inch1 Inch
- TB WOODS 7A 18.0 7B 18.4 F