EAGLE GROUP CV-86-2448 Cart Cover 48 x 24 x 86 White Polyester | AC7WAA 38X278
EAGLE GROUP CV-86-2448 Cart Cover 48 x 24 x 86 White Polyester
Item: AC7WAAModel: CV-86-2448Cross Ref: 38X278
In Stock
Get it by Friday, May 22
5.00% off
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Cart Cover
Closure Hook And Loop
Color White
Esd Conductive No
Features Reinforced Top Corners
For Use With Any Standard Eagle Cart
For Wire Shelf/cart Type Stationary Or Mobile Shelving
Material Uncoated Polyester
Overall Height 86"
Overall Length 48"
Overall Lxwxh 48" x 24" x 86"
Overall Width 24"