EAGLE GROUP CV-74-2448 Cart Cover 48 x 24 x 74 White Polyester | AC7VZZ 38X277
EAGLE GROUP CV-74-2448 Cart Cover 48 x 24 x 74 White Polyester
Item: AC7VZZModel: CV-74-2448Cross Ref: 38X277
In Stock
Get it by Monday, May 25
Features Reinforced Top Corners
For Use With Any Standard Eagle Cart
For Wire Shelf/cart Type Stationary Or Mobile Shelving
Material Uncoated Polyester
Overall Height 74"
Overall Length 48"
Overall Lxwxh 48" x 24" x 74"
Overall Width 24"