EAGLE GROUP CV-74-2160 Cart Cover 60 x 21 x 74 White Polyester | AC7VZP 38X268
EAGLE GROUP CV-74-2160 Cart Cover 60 x 21 x 74 White Polyester
Item: AC7VZPModel: CV-74-2160Cross Ref: 38X268
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Cart Cover
Closure Hook And Loop
Color White
Esd Conductive No
Features Reinforced Top Corners
Material Polyester
Overall Height 74"
Overall Length 60"
Overall Lxwxh 60" x 21" x 74"