Item: CR2NDGModel: 6510R1830A3E20B4BC1P6Cross Ref: 21VD94
In Stock
Get it by Monday, May 25
5.00% off
Assembled/unassembled Unassembled
Base Depth 150"
Base Length 78"
Base Width 30"
Caster Diameter 10"
Ladder Tread Serrated
Number Of Steps 10
Overall Depth 78"
Overall Height 10.8 ft.
Overall Width 30"
Platform Depth 20"
Platform Height 8.3 ft.
Platform Width 16"
Rear Exit No
Series Series 6500 Series
Step Depth 7"
Step Tread Serrated
Step Width 16"