Item: CR2QDAModel: 1012R2632A6E30B4P6Cross Ref: 45CH75
In Stock
Get it by Friday, May 22
5.00% off
Assembled/unassembled Assembled
Base Depth 108"
Base Length 88"
Base Width 32"
Caster Diameter 4"
Ladder Tread Perforated
Number Of Steps 12
Overall Depth 88"
Overall Height 12.5 ft.
Overall Width 32"
Platform Depth 30"
Platform Height 10 ft.
Platform Width 24"
Rear Exit No
Series Series 1000
Step Depth 7"
Step Tread Perforated
Step Width 24"