BUSSMANN TR2/C515-250-R Ceramic Fuse, Slow Blow, 250mA, 250VAC | BD6BAK
BUSSMANN TR2/C515-250-R Ceramic Fuse, Slow Blow, 250mA, 250VAC
Item: BD6BAKModel: TR2/C515-250-R
In Stock
Get it by Friday, May 22
This product can only be shipped in multiples of 1500
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Ceramic Fuse
Ac Voltage 250V AC
Amps 250 mA
Body Style Cylindrical
Diameter 5.5 mm
Indicator Style Without Indicator
Length 15.2 mm