BUSSMANN TR2/C515-125-R Glass Fuse, Slow Blow, Size 5 x 15 mm, 125mA, 250VAC
Item: BD4BKTModel: TR2/C515-125-R
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Glass Fuse
Ac Voltage 250V AC
Amps 125 mA
Body Style Cylindrical
Diameter 5.5 mm
Indicator Style Without Indicator
Length 15.2 mm