BUSSMANN SR-5H-3.15A-AP PCB Mount Fuse, Slow Blow, 3.15A, 250VAC, 1000 Pack | BC9YTB
BUSSMANN SR-5H-3.15A-AP PCB Mount Fuse, Slow Blow, 3.15A, 250VAC
Item: BC9YTBModel: SR-5H-3.15A-AP
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item PCB Mount Fuse
Ac Voltage 250V AC
Amps 3.15A
Diameter 3.4 mm
Length 8.6 mm
Overall Diameter 0.133"
Overall Length 0.34"
Voltage 250V AC