BUSSMANN MDL-V-15-1J0301 Cartridge Fuse, 15A, 32VAC | BD4EMK
BUSSMANN MDL-V-15-1J0301 Cartridge Fuse, 15A, 32VAC
Item: BD4EMKModel: MDL-V-15-1J0301
In Stock
Get it by Monday, May 25
This product can only be shipped in multiples of 100
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Cartridge Fuse
Ac Voltage 32V AC
Amps 15A
Body Style Cylindrical
Diameter 6.76 mm
Indicator Style Without Indicator
Length 32.82 mm