BUSSMANN F03B250V3/16AS Cartridge Fuse, 187.5mA, 250VAC
Item: BD4XBUModel: F03B250V3/16AS
In Stock
Get it by Friday, May 22
This product can only be shipped in multiples of 40
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Cartridge Fuse
Ac Voltage 250V AC
Amps 0.188A
Body Style Cylindrical
Fuse Type Cylindrical
Indicator Style With Indicator
Mounting Type Clip, Holder
Packaging Bulk
Series F03B Series
Visual Indication With Indicator
Voltage 250V AC