BUSSMANN F03B250V1-6/10A Cartridge Glass Fuse, Time Delay/Slow Blow, 250VAC, 1.6A, Cylindrical
Item: BC9VMGModel: F03B250V1-6/10A
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Glass Fuse
Ac Voltage 250V AC
Amps 1.6A