BUSSMANN F03B125V6-1/4AS Cartridge Glass Fuse, Time Delay/Slow Blow, 125VAC, 6.25A, Cylindrical
Item: BC8ZLCModel: F03B125V6-1/4AS
In Stock
Get it by Monday, May 25
This product can only be shipped in multiples of 50
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Glass Fuse
Ac Voltage 125V AC
Amps 6.25A