BUSSMANN A204102R30 Barrier Terminal Block, 30 A, 300 V, Thermoplastic, Black
Item: BC8BVWModel: A204102R30
In Stock
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Number Of Positions 2 Position