BUSSMANN 250NHG1BI Fuse, Low Voltage, 250 A, 690 V | BD3JMW
BUSSMANN 250NHG1BI Fuse, Low Voltage, 250 A, 690 V
Item: BD3JMWModel: 250NHG1BI
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Fuse
Amps 250A
Packaging Bulk
Series NH Series , NHG_B Series
Voltage 500V AC